fbpx
RezerwacjaOnline

Pensjonat w Szklarskiej Porębie

Odwiedzasz Dom „Pod Koziołkami” po raz pierwszy? Obejrzyj zdjęcia wnętrz i poznaj bliżej pensjonat. Szklarska Poręba to miejsce, w którym odpoczniesz z rodziną i przyjaciółmi. Proponujemy wygodne i tanie noclegi, a także możliwość organizacji niezapomnianej imprezy czy konferencji biznesowej. Zapraszamy na wirtualny spacer!

Jadalnia

Nasz pensjonat w Szklarskiej Porębie słynie nie tylko z tanich noclegów, ale także z dobrego domowego jedzenia. Jadalnia to przestronne i klimatycznie zaaranżowane pomieszczenie zachęcające do zjedzenia pożywnego śniadania podawanego w formie bufetu.


Sala kominkowa

Proponując gościom pobyt w naszym pensjonacie, zatroszczyliśmy się również o dodatkowe pomieszczenia przeznaczone specjalnie do relaksu. Ciepłym i przytulnym miejscem, w którym można spędzić czas na słuchaniu muzyki, rozmowie czy lekturze dostępnych w biblioteczce książek, jest sala kominkowa. Serwowane w barze napoje i ciasto oraz blask ognia palącego się w kominku współtworzą jej atmosferę. Jest to również miejsce integrujące naszych gości – wspólnie obejrzany film lub wydarzenie sportowe, zabawa w kalambury czy gra w warcaby stanowią często miłe zwieńczenie dnia. Odpowiednie ustawienie wyposażenia sali kominkowej umożliwia zorganizowanie w niej zabaw tanecznych.

Bar

Mała przekąska, napoje chłodzące, gorąca herbata, aromatyczna kawa, domowe ciasto lub własnej produkcji nalewka cytrynowa na miodzie – to propozycje dań i napojów, na które zapraszamy do baru w naszym pensjonacie. W barze, jadalni i sali kominkowej obowiązuje zakaz spożywania własnych napojów alkoholowych.  
   

Sala bankietowa

Bankiety, przyjęcia, biesiady, spotkanie koleżeńskie, rodzinne uroczystość odbywają się w sali bankietowej w naszym pensjonacie. Szklarska Poręba to idealne miejsce do zorganizowana imprezy kameralnej dla rodziny lub integracyjnej dla pracowników.

Sala konferencyjna

Dla gości przybywających do naszego pensjonatu  w celach służbowych przygotowaliśmy salę konferencyjną. Odbywają się na niej szkolenia, wykłady, seminaria, prezentacje i warsztaty. Jest wyposażona w:
  • rzutnik,
  • nagłośnienie,
  • ekran, flipchart,
  • stałe łącze internetowe.
Możliwe ustawienia sali konferencyjnej:
  • szkolne,
  • teatralne,
  • w podkowę,
  • bankietowe.

Strefa rozrywki

Gdy nie dopisze pogoda lub gdy wieczorem pozostanie jeszcze trochę energii, zapraszamy na partię bilarda, mecz piłkarzykami lub turniej tenisa stołowego. Emocje gwarantowane!

Przechowalnia sprzętu sportowego

Z myślą o amatorach sportu, którzy na pobyt w Szklarskiej Porębie wybierają nasz pensjonat, zaaranżowaliśmy przechowalnię. To miejsce, gdzie bezpiecznie można zostawić sprzęt narciarski, sanki, rowery czy buty trekkingowe. Jest to pomieszczenie ogrzewane i pod kontrolą monitoringu.

Taras wypoczynkowy

Taras wypoczynkowy jest miejscem, które szczególnie upodobali sobie goście odwiedzający nasz pensjonat. Szklarska Poręba oferuje koncert dźwięków natury, piękne widoki i czyste powietrze. Po dniu spędzonym na górskiej wędrówce kawa wypita na tarasie smakuje wyjątkowo! Gdy do tego w tle słychać grające świerszcze i szmer wody wodospadu „Koziołek” – niczego więcej do szczęścia nie potrzeba… W sezonie letnim na tarasie pensjonatu odbywają się grillowe biesiady, a zimową porą organizujemy ogniska z pieczeniem kiełbasek.

Parking

Goście pensjonatu, którzy rezerwują u nas tanie pokoje, mają do dyspozycji ogrodzony, monitorowany, zamykany na noc parking. Liczba miejsc postojowych odpowiada ilości pokojów. Na przestronnym placu przed domem parkują również autobusy, którymi przybywają do nas goście w grupach zorganizowanych.
Tanie pokoje? Najlepszy pensjonat? Szklarska Poręba, ul. Kasprowicza 13F — to idealny adres na udany wypoczynek w górach. Zapraszamy!