RezerwacjaOnline

Propozycja pensjonatu


Jadalnia

Zapraszamy na domowe posiłki.

Jadalnia w naszym pensjonacie to przestronne i klimatycznie zaaranżowane pomieszczenie, zachęcające do zjedzenia pożywnego śniadania podawanego w formie bufetu lub serwowanej.


Sala kominkowa

Proponując gościom kwatery, troszczymy się również o dodatkowe pomieszczenia, przeznaczone specjalnie do relaksu. Ciepłym i przytulnym pomieszczeniem, w którym można spędzić czas na słuchaniu muzyki, rozmowie czy lekturze dostępnych w biblioteczce książek jest sala kominkowa. Serwowane w barze napoje, ciasto i blask palącego się w kominku ognia współtworzą jej atmosferę. Jest to również miejsce integrujące naszych gości – wspólnie obejrzany film lub wydarzenie sportowe, zabawa w kalambury lub gra w warcaby stanowią często miłe zwieńczenie dnia. Odpowiednie ustawienie wyposażenia sali kominkowej umożliwia zorganizowanie w niej zabaw tanecznych.

Bar

Mała przekąska, napoje chłodzące, gorąca herbata, aromatyczna kawa, domowe ciasto lub własnej produkcji nalewka cytrynowa na miodzie – to propozycje dań i napojów, na które zapraszamy do baru w naszym pensjonacie. W barze, jadalni i sali kominkowej obowiązuje zakaz spożywania własnych napojów alkoholowych.

 
   

Sala bankietowa

Bankiety, przyjęcia, biesiady, spotkanie koleżeńskie lub integracyjne, rodzinne uroczystość odbywają się w naszej sali bankietowej. Zapewniamy przygotowanie imprez zarówno kameralnych jak i takich, w których uczestniczy do 75 osób.

Sala konferencyjna

Dla gości przybywających do naszego pensjonatu w Szklarskiej Porębie w celach służbowych przygotowaliśmy salę konferencyjną. Odbywają się na niej szkolenia, wykłady, seminaria, prezentacje i warsztaty. Wyposażona jest w:
  • rzutnik,
  • nagłośnienie,
  • ekran, flipchart,
  • stałe łącze internetowe.
Możliwe ustawienia sali konferencyjnej :
  • szkolne,
  • teatralne,
  • w podkowę,
  • bankietowe.

Strefa rozrywki

Gdy nie dopisze pogoda lub gdy wieczorem pozostanie jeszcze trochę energii zapraszamy na partię bilarda, mecz piłkarzykami lub turniej tenisa stołowego. Emocje gwarantowane.


Przechowalnia sprzętu sportowego

Przechowalnia to miejsce gdzie bezpiecznie można złożyć sprzęt narciarski, sanki, rowery czy buty trekkingowe. Jest to pomieszczenie ogrzewane i pod kontrolą monitoringu.


Taras wypoczynkowy

Taras wypoczynkowy jest miejscem szczególnie lubianym przez gości naszego pensjonatu. Przed południem pozwala kąpać się w promieniach słońca, zaś w godzinach popołudniowych zapewnia kojący cień. Po dniu spędzonym na górskiej wędrówce kawa wypita na tarasie smakuje wyjątkowo! Gdy do tego w tle słychać grające świerszcze i szmer wody wodospadu „Koziołek” – niczego więcej do szczęścia nie potrzeba… W sezonie letnim na tarasie pensjonatu odbywają się grillowe biesiady, a zimową porą organizujemy ogniska z pieczeniem kiełbasek.


Parking

Goście naszego pensjonatu mają do dyspozycji ogrodzony, monitorowany, zamykany na noc parking.

Liczba miejsc postojowych odpowiada ilości pokoi. Na przestronnym placu przed domem parkują również autobusy, którymi przybywają do nas goście w grupach zorganizowanych.