fbpx
RezerwacjaOnline

Basen i SPA w Szklarskiej Porębie


Basen

Po pełnym wrażeń i zdrowego wysiłku dniu spędzonym na górskim szlaku lub nartostradzie przychodzi czas na odpoczynek… I wtedy zapraszamy na relaks na basenie! Basen w Szklarskiej Porębie ma wymiary 5 x10 m i głębokość 130 cm. Jest wyposażony w przeciwprąd i bicz wodny. Temperatura wody w basenie wynosi 28 stopni C. O czystość akwenu dba innowacyjny solankowy system dezynfekcji. Jesteśmy przekonani, że połączenie pensjonatu z basenem to bardzo dobre rozwiązanie i okazja do relaksu w Szklarskiej Porębie bez względu na porę roku. Wybierając nasze noclegi z wyżywieniem dla swoich pracowników lub apartamenty rodzinne, masz pewność, że spędzicie tu miło czas. I to bez względu na pogodę. Basen to bowiem nie tylko zwykła atrakcja, ale też kolejne możliwości relaksu. Nie ma nic lepszego niż możliwość pływania, zwłaszcza jeśli w tle można podziwiać przepiękne górskie krajobrazy. Pensjonat z basenem to doskonały wybór również dla osób, które nie przepadają za aktywną formą wypoczynku i pragną tylko wyciszyć się i zrelaksować wśród dźwięków natury. Po basenie zapraszamy do strefy SPA.

Strefa SPA

Relaks. Ukojenie. Wyciszenie. Spokój. Tymi słowami opisują goście swój stan po wizycie w naszej strefie SPA. Zapraszamy do niej na seanse w saunie fińskiej i łaźni parowej, kąpiel w jacuzzi a na koniec odpoczynek na podgrzewanych leżankach. Na miłośników silnych wrażeń czeka kubeł z lodowatą wodą… Jednocześnie słuchamy naszych gości i dbamy o to, by nasze SPA oferowało wszystko to, czego dusza zapragnie. SPA w Szklarskiej Porębie nie tylko relaksuje ale również ma korzystny wpływ na zdrowie. Zabiegi łagodzą napięcie mięśni i ból, a także redukują stres. Kąpiel w jacuzzi to doskonały sposób na ukojenie zmysłów po intensywnym dniu. A dzięki saunie fińskiej lub łaźni parowej w łatwy sposób pozbędziemy się zbędnych kalorii nie ruszając się z miejsca. Strefa SPA w Szklarskiej Porębie to idealne miejsce dla osób, które szukają relaksu i odprężenia niezależnie od pory roku.

Gabinet masażu

Masaże zdrowotne i relaksacyjne oraz zabiegi pielęgnacyjne na twarz i ciało uzupełniają naszą ofertę związaną regeneracją i odpoczynkiem.

Turyści, którzy zdecydują na wybór naszego pensjonatu z basenem, będą mieli okazję skorzystać z różnych form relaksu po dniu pełnym aktywności fizycznej. Możecie Państwo liczyć na kompleksową pomoc wykwalifikowanych i doświadczonych w wykonywanej pracy osób. Zachęcamy także do sprawdzenia pozostałej części oferowanych usług, w tym atrakcji dla dzieci.
Zapraszamy do pensjonatu Dom Pod Koziołkami.