RezerwacjaOnline

W pensjonacie z basenem


Basen

Po pełnym wrażeń i zdrowego wysiłku dniu spędzonym na górskim szlaku lub nartostradzie przychodzi czas na relaks… I wtedy zapraszamy na basen! Basen ma wymiary 5 x10 m i głębokość 130 cm. Wyposażony jest w przeciwprąd i bicz wodny. Temperatura wody w basenie wynosi 28 stopni C. O czystość wody dba innowacyjny solankowy system dezynfekcji. Jesteśmy przekonani, że połączenie pensjonatu z basenem to bardzo dobre rozwiązanie bez względu na porę roku. Jest to bowiem nie tylko zwykła atrakcja, ale tez kolejne możliwości relaksu.


Strefa SPA

Relaks. Ukojenie. Wyciszenie. Spokój. Tymi słowami opisują goście swój stan po wizycie w naszej strefie SPA. Zapraszamy do niej na seanse w saunie fińskiej i łaźni parowej, kąpiel w jacuzzi a na koniec odpoczynek na podgrzewanych leżankach. Na miłośników silnych wrażeń czeka kubeł z lodowatą wodą… Jednocześnie słuchamy naszych gości i dbamy o to, by nasze SPA oferowało wszystko to, czego dusza zapragnie.

Gabinet masażu

Masaże zdrowotne i relaksacyjne oraz zabiegi pielęgnacyjne na twarz i ciało uzupełniają naszą ofertę związaną regeneracją i odpoczynkiem.

Turyści, którzy zdecydują na wybór naszego pensjonatu z basenem, będą mieli okazję skorzystać z różnych form relaksu po dniu pełnym aktywności fizycznej. Możecie Państwo liczyć na kompleksową pomoc wykwalifikowanych i doświadczonych w wykonywanej pracy osób. Zachęcamy także do sprawdzenia pozostałej części oferowanych usług, w tym atrakcji dla dzieci.