fbpx
RezerwacjaOnline

Atrakcje dla dzieci w Szklarskiej Porębie - oferta dla rodzin

„Pod Koziołkami” to pensjonat otwarty na gości w każdym wieku. Jeżeli szukasz pensjonatu oferującego atrakcje dla dzieci w Szklarskiej Porębie, koniecznie sprawdź naszą ofertę pokojów oraz udogodnienia, jakie przygotowaliśmy. Wybierz nasze pokoje na bazę dla małych sportowców, którzy przyjechali do Szklarskiej Poręby na narty, wycieczki piesze lub rowerowe. Mając na uwadze jak najwyższy komfort maluchów oraz wygodę ich opiekunów, udostępniamy:
  • krzesełka do karmienia dzieci,
  • wanienki do kąpieli,
  • łóżeczka turystyczne,
  • termosy

Zapewniamy dostęp do kuchenki mikrofalowej i lodówki. Jeżeli będziesz potrzebować innego sprzętu, prosimy o kontakt. Być może będziemy w stanie go zapewnić. 


Już sam przyjazd na narty w Szklarskiej Porębie zimą czy spacery latem jest wspaniałą rozrywką dla dzieci. Na naszych gości dodatkowo czekają noclegi w pokojach dostosowanych do potrzeb najmłodszych, a także fantastyczne atrakcje dla dzieci, wśród nich:

  • sala zabaw,
  • plac zabaw,
  • brodzik.
Podczas gdy rodzice wypoczywają na tarasie, jeżdżą na nartach w Szklarskiej Porębie lub korzystają ze SPA i basenu, ich pociechy mogą nawiązywać nowe znajomości i cieszyć się licznymi atrakcjami.

Sala zabaw

Najmłodszych gości bardziej niż kwatery zainteresuje sala zabaw. Wypełniona zabawkami, klockami, książkami i układankami bawialnia jest tym miejscem w naszym pensjonacie, w którym dzieci szczególnie chętnie spędzają czas. Umiejscowienie jej w sąsiedztwie sali kominkowej pozwala rodzicom odpoczywać i jednocześnie obserwować bawiące się pociechy.

Plac zabaw

Gdy pogoda na to pozwala, dzieci chętnie opuszczają kwatery, by bawić się na świeżym powietrzu. Dla naszych małych gości ustawiliśmy przy pensjonacie plac zabaw z huśtawkami, zjeżdżalnią i piaskownicą. Co ważne, plac został skonstruowany w taki sposób, by zapewnić bawiącym się dzieciom maksymalne bezpieczeństwo. Rodzice będą mieć swoje pociechy cały czas na oku.

Brodzik

Młodsze dzieci z wielką przyjemnością  oddają się kąpieli w wybudowanym specjalnie dla nich brodziku, zwłaszcza po dniu spędzonym przez rodzinę na nartach. Maluchy pluskają się radośnie w wodzie o komfortowej temperaturze 30 stopni. Kiedy rodzice będą korzystać z dużego basenu krytego, będą jednocześnie mieć swoje pociechy na oku.

Udogodnienia

Mając na uwadze jak najwyższy komfort maluchów oraz wygodę ich opiekunów udostępniamy krzesełka do karmienia dzieci, wanienki do kąpieli, łóżeczka turystyczne, termosy. Zapewniamy dostęp do kuchenki mikrofalowej i lodówki. Jeżeli będzie Państwo potrzebować innego sprzętu, prosimy o kontakt. Być może będziemy w stanie go zapewnić.

W przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z naszym przedstawicielem.
Zachęcamy do obejrzenia zdjęć, które prezentują atrakcje dla dzieci oraz udogodnienia w kwaterach, jakie przygotowaliśmy z myślą o młodszych gościach pensjonatu.