RezerwacjaOnline

Atrakcje dla dzieci


Sala zabaw

Wypełniona zabawkami, klockami, książkami i układankami bawialnia jest tym miejscem w naszym pensjonacie, w którym dzieci szczególnie chętnie spędzają czas. Umiejscowienie jej w sąsiedztwie sali kominkowej pozwala rodzicom odpoczywać i jednocześnie obserwować bawiące się pociechy.


Plac zabaw

Gdy pogoda na to pozwala, dzieci chętnie bawią się na świeżym powietrzu. Dla naszych małych gości ustawiliśmy przy pensjonacie plac zabaw z huśtawkami, zjeżdżalnią i piaskownicą. Co ważne, plac został skonstruowany w taki sposób, by zapewnić bawiącym się dzieciom maksymalne bezpieczeństwo. Rodzice będą mieć swoje pociechy cały czas na oku.

Brodzik

Z wielką przyjemnością  mniejsze dzieci oddają się kąpieli w wybudowanym specjalnie dla nich brodziku. Maluchy pluskają się radośnie w wodzie o komfortowej temperaturze 30 stopni. Kiedy rodzice będą korzystać z dużego basenu krytego, będą jednocześnie mieć swoje pociechy na oku.


Udogodnienia

Mając na uwadze jak najwyższy komfort maluchów oraz wygodę ich opiekunów udostępniamy krzesełka do karmienia dzieci, wanienki do kąpieli, łóżeczka turystyczne, termosy. Zapewniamy dostęp do kuchenki mikrofalowej i lodówki. Jeżeli będzie Państwo potrzebować innego sprzętu, prosimy o kontakt. Być może będziemy w stanie go zapewnić.

W przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z naszym przedstawicielem.