RezerwacjaOnline

Noclegi w Szklarskiej Porębie

Wiele osób, które szukają idealnego miejsca na urlop, zwraca uwagę na nasze noclegi. Szklarska Poręba oferuje liczne miejsca wypoczynkowe, ale to właśnie „Pod Koziołkami” znajdziesz rodzinną atmosferę, komfort, spokój i przyjaźnie nastawionych właścicieli.

Nasz pensjonat powstał w 2010 roku. Pierwszą zorganizowaną imprezą był huczny sylwester 2010/2011, trzy lata później dobudowaliśmy kolejne pokoje i basen. Obecnie do dyspozycji gości oddajemy 27 pokojów, w których może nocować łącznie 75 osób. Przyjedź i odkryj klimat panujący w obiekcie – noclegi z widokiem na łąkę i stare drzewa pozwolą Ci naładować akumulatory, kiedy wrócisz ze szlaków turystycznych czy rowerowych Szklarskiej Poręby.

Lokalizacja w sąsiedztwie natury nie wyklucza bliskości miejscowych atrakcji. Od centrum miasta Dom „Pod Koziołkami” dzieli zaledwie 10-minutowy spacer. Do stacji narciarskiej SKI ARENA i wyciągu krzesełkowego na Szrenicę dojdziesz na piechotę 20 minut, samochodem dojedziesz w 3 minuty. Wytyczone szlaki turystyczne znajdują się w odległości 10 minut spacerem od hotelu; trasy rowerowe – 300 m; trasy do uprawiania narciarstwa biegowego na Polanie Jakuszyckiej – 20 minut jazdy samochodem.

Na dworzec PKS dojdziesz w 20 minut na piechotę, a 4 minuty samochodem, do dworca PKP dwa razy dłużej.

Osoby, które zarezerwowały u nas noclegi, zapraszamy od godziny 15. Doba hotelowa kończy się o godzinie 11. Śniadanie w formie bufetu dostępne jest od godz. 8 do 10, obiadokolację serwujemy o godz.18 w okresie letnim, o godz. 17 w okresie zimowym

Odpowiedzi na pytanie skąd pochodzi nazwa naszego domu udzielamy zainteresowanym na miejscu… : -)