fbpx
RezerwacjaOnline

Dom Pod Koziołkami – Hotel w Szklarskiej Porębie

Wiele osób szukających idealnego miejsca na urlop zwraca uwagę na nasz hotel. Pomimo, że Szklarska Poręba oferuje turystom liczne miejsca wypoczynkowe, to właśnie w naszym Hotelu Pod Koziołami panuje rodzinna atmosfera i spokój.

Nasz hotel powstał 2010 roku. Pierwszą, zorganizowaną w nim imprezą był sylwester 2010/2011. Dzięki dużemu zainteresowaniu, po trzech latach dobudowaliśmy nie tylko kolejne pokoje, ale i basen. Obecnie, do Państwa dyspozycji oddajemy 27 komfortowych pokojów, w których nocować może aż 75 osób.

Bliskie sąsiedztwo pięknej i niczym nie zmąconej natury nie wyklucza bliskiej odległości znajdujących się w sąsiedztwie atrakcji. Od centrum miasta Hotel „Dom Pod Koziołkami” dzieli zaledwie dziesięciominutowy spacer. Do stacji narciarskiej SKI ARENA i wyciągu krzesełkowego na Szrenicę dojadą Państwo na piechotę 20 minut, samochodem dojadą w 3 minuty. Wytyczone szlaki turystyczne znajdują się w odległości 10 minut spacerem od hotelu; trasy rowerowe – 300 m; trasy do uprawiania narciarstwa biegowego na Polanie Jakuszyckiej – 20 minut jazdy samochodem.

Na dworzec PKS dojadą Państwo w 20 minut na piechotę, a 4 minuty samochodem, do dworca PKP dwa razy dłużej. Osoby, które zarezerwowały u nas noclegi, zapraszamy od godziny 15. Doba hotelowa kończy się o godzinie 11. Śniadanie w formie bufetu dostępne jest od godz. 8 do 10, obiadokolację serwujemy o godz.18 w okresie letnim, o godz. 17 w okresie zimowym Odpowiedzi na pytanie skąd pochodzi nazwa naszego domu udzielamy zainteresowanym na miejscu… : -)