fbpx

Sylwester w górach. Nowy rok na najwyższym poziomie

nowy rok w gorach
Chcesz przywitać Nowy Rok w wyjątkowy sposób? W takim razie koniecznie powinieneś wybrać sylwester w górach! To najlepszy sposób, aby dobrze się bawić, a jednocześnie odpocząć od zgiełku wielkich miast, napawając się widokiem majestatycznych gór przykrytych białym puchem.

Przywitaj nowy rok wśród górskich pejzaży

Wybierając sylwestra w górach, bez względu na to, czy przyjeżdżasz w pojedynkę, z ukochaną osobą, rodziną, czy w grupie znajomych, z całą pewnością nie będziesz narzekać na nudę. To nie tylko sposób, aby hucznie i radośnie przywitać nowy rok podczas imprezy sylwestrowej, ale również okazja na aktywny wypoczynek przez kilka kolejnych dni. W Szklarskiej Porębie i okolicach znajduje się wiele dobrze przygotowanych tras zjazdowych dla miłośników zimowych szaleństw na nartach lub desce snowboardowej. Dzieci mogą wybrać się na sanki lub kulig. W okolicy jest też wiele szlaków, które zachęcają do wędrowania i podziwiania majestatycznych górskich krajobrazów, które zimą zapierają dech w piersiach. Oprócz tego w sezonie zimowym zachęca niezwykle urozmaicona baza noclegowa w górach. W naszym pensjonacie w Szklarskiej Porębie możesz skorzystać nie tylko z eleganckich noclegów, ale również dodatkowych atrakcji, takich jak m.in. basen i SPA. Przyjeżdżając w góry, masz więc okazję spędzenia czasu aktywnie, zrelaksowania się i wzięcia udziału w niepowtarzalnej imprezie sylwestrowej.

Sylwester w Szklarskiej Porębie

Nowy rok warto powitać w wyjątkowy sposób - w radosnej atmosferze, wśród rodziny lub przyjaciół i w pięknym otoczeniu. Aby osiągnąć ten cel, wystarczy przyjechać do Szklarskiej Poręby! W tej malowniczej, górskiej miejscowości czeka cię nie tylko niezapomniana impreza do białego rana, ale również przyjemny pobyt pełen różnorodnych atrakcji. Główną z nich są oczywiście zapierające dech w piersiach zimowe pejzaże. Góry i lasy przykryte śnieżnym puchem prezentują się niezwykle majestatycznie. Nie ma nic bardziej relaksującego niż odpoczynek w takiej scenerii. Oprócz tego Szklarska Poręba i okolice oferują bardzo wiele różnorodnych możliwości aktywnego spędzenia wolnego czasu, w tym m.in. narty, łyżwy czy kuligi. Warto też udać się na wędrówkę szlakiem turystycznym. W naszym pensjonacie w Szklarskiej Porębie możesz również skorzystać z basenu oraz strefy SPA. To idealny sposób na doskonały relaks i odpoczynek po całodziennym szaleństwie na stoku. A wieczorami w hotelowej restauracji można delektować się pysznymi, regionalnymi potrawami. Zapraszamy na wyjątkowego Sylwestra w Szklarskiej Porębie.