fbpx

Wakacje w Szklarskiej Porębie

wakacje w Szklarskiej Porębie
Sierpień wcale nie musi oznaczać końca wypoczynku! Jeśli jeszcze nie miałeś okazji, aby wyjechać na zasłużony urlop albo wciąż masz do wykorzystania kilka dni urlopowych, teraz jest na to najlepszy moment! Skoro termin mamy już wybrany, warto zastanowić się nad tym, gdzie zamierzamy się udać na wypoczynek. Jeśli jesteś miłośnikiem górskich wędrówek, Twojej uwadze polecamy niezwykle urokliwą miejscowość, jaką jest Szklarska Poręba.

Szklarska Poręba latem

Co przemawia za tym, aby wybrać właśnie naszą miejscowość? Przede wszystkim niesamowita, bardzo malownicza okolica, w której czas płynie zupełnie inaczej. To właśnie tu masz szansę oderwać się od codziennych trosk i udać się na wspaniałą wędrówkę po urokliwych stokach Karkonoszy. Podczas swojego wypoczynku stawiasz przede wszystkim na zwiedzanie? Nie martw się! W naszej miejscowości na pewno nie zabraknie wielu ciekawych miejsc do zobaczenia. Wśród bardziej interesujących propozycji znajdziecie Muzeum Mineralogiczne, Żelazny Tygiel Waloński oraz Leśną Hutę i Galerię Szkła Artystycznego. Nie zapominamy również o dzieciach – na trochę młodszych gości czeka niezwykle atrakcyjne i ciekawe Muzeum Dinozaurów.

W poszukiwaniu noclegu

Oczywiście w Szklarskiej Porębie masz możliwość znaleźć również komfortowy nocleg w lokalizacji, która umożliwi Ci sprawne przemieszczanie się do innych części miejscowości, w których znajdują się najlepsze atrakcje. Jednym obiektów oferujących noclegi w dobrej cenie jest pensjonat Dom pod Koziołkami, w ofercie którego znajdziesz m.in. strefę rozrywki pozwalającą Ci odprężyć się przy bilardzie, tenisie albo piłkarzyków. Podczas wyjazdu chcesz nie tylko wypocząć, ale także zadbać o stan ducha i ciała? W naszym pensjonacie oddajemy do Twojej dyspozycji strefę relaksu, w ramach której oferujemy możliwość korzystania z sauny, łaźni tureckiej oraz jacuzzi. Oczywiście to tylko niektóre z atrakcji, jakie czekają na Ciebie w Szklarskiej Porębie. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej miejscowości oraz zatrzymania się w naszym pensjonacie.