fbpx
RezerwacjaOnline

Rezerwacja kwater w Szklarskiej Porębie

W celu zarezerwowania noclegu w naszym Domu „Pod koziołkami" i sprawdzenia dostępności, zachęcamy do skorzystania z poniższego formularza. Istnieje również możliwość zarezerwowania kwatery poprzez kontakt telefoniczny. Panel rezerwacji ON-LINE w fazie konstrukcji. Zapytania o wolne terminy prosimy kierować telefonicznie lub via internet ( formularz kontaktowy w zakładce KONTAKT ).

Jesteśmy przekonani, że oferowane przez nas kwatery spełnią wszystkie Państwa oczekiwania i pozwolą cieszyć się niczym niezmąconym odpoczynkiem w otoczeniu pięknej przyrody i atrakcji Szklarskiej Poręby. Niezależnie od tego czy szukacie Państwo kwatery jedno-, dwu- czy trzyosobowej, możecie być pewni, że znajdziemy odpowiadający Wam nocleg. Dokładamy starań, aby jakość oferowanych przez nas kwater odpowiadała wszystkim Gościom – nawet tym najbardziej wymagającym.

Nasze kwatery dostosowane są do potrzeb zarówno osób samotnie podróżujących, jak i tych z Państwa, którzy na urlop wyjeżdżają z partnerem lub całą rodziną. Będzie nam bardzo miło gościć Was w naszym hotelu.

Nie czekajcie i sprawdźcie sami, dlaczego warto wybrać nas i nasze kwatery. Serdecznie zapraszamy!